PDF Печать E-mail

АНОТАЦІЯ

argaiv1808

до статті Майстра ХОРА "Дзен-До від Майстра ХОРА"


      Східний ірраціональний психотип людини сформувався в процесі становлення власної культури, цивілізації. У такій культурі побут невіддільний від релігії і медитації. До кінця ХХ століття східна медитація виявилася затребувана на західному ринку психотехнік і швидко набула масову популярність.  Масовий інтерес до медитації не стримувало навіть те, що європеєць як сформований психотип лівопівкульний, тобто раціональний, на відміну від східного правопідкульного, тобто ірраціонального, психотипу.

      Із цієї причини східна динамічна медитація, перенесена на європейський психотип, переважно у середовищі молоді (більш ірраціональний вік), зіштовхнулася з проблематикою: жити треба в раціональнім середовищі (побут, соціум і т.д.), а культивувати треба ірраціональний спосіб житія. Перемагає життя соціуму. І тому східна динамічна медитація, перенесена на європейський психотип, відбулася як фізико-технічна практика і не відбулася як медитація. Немає жодного доведеного факту, що хтось із західних людей відбувся як втілена єдність розуму і тіла, прийнята в канонах медитативного Сходу.

      Підсумком: життя і побут західної людини і східна медитація не змогли з'єднатися – небо само по собі, земля сама по собі, людина сама по собі. За відсутності єдного егрегору, духовного, інтелектуального.. аж до побутового, поки що не виходить повноцінний рівноважний, право– і лівопівкульний, психотип. Виникає запит на єдиний право-ліво-півкульний метод, що відповідає життю і побуту Заходу і Сходу – умова для виникнення нового психотипу.


Вашій увазі пропонується стаття Майстра ХОРА «Дзен-До від Майстра ХОРА». 

Ви можете познайомитися зі статтею в такій послідовності:

Частина І Частина ІІ Частина ІІІ Частина ІV Частина V
Епілог
 

Відвідайте ГОЛОВНИЙ РЕСУРС ХОРА® Рівні занурення Майстер ХОРА Дихання.Гравітація Майстер ХОРА про еволюцію

ОЗДОРОВЧА програма ЖІНОЧА програма ЕКСТРЕМАЛЬНА програма ХОРА-ТРЕК ОСОБИСТА програма від Майстра ХОРА

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ Вступ Зустрічі з Майстром ХОРА Про книги Важливе Необхідне Коментарі

 
 
© Атаян О.В. 1999-2010. Всі права захищені. При цитуванні посилання на автора обов'язкове .