PDF Печать E-mail

АНОТАЦІЯ

argaiv1907

до статті Майстра ХОРА "Майстер ХОРА про історію становлення ХОРА"


      Східна традиційна культура і створена нею медитація не відповідають ані західному психотипу, ані західній культурі, ні її традиції, ні її менталітету, тому що створювалися під себе, а не під Захід – створювалися протягом тисяч років, з покоління в покоління. Таким чином, медитація і східний психотип – це єдиний генетичний організм. Тому східна динамічна медитація, перенесена на європейський психотип, відбулася як фізико-технічна практика і не може відбутися як медитація: немає жодного факту єдності розуму і тіла, прийнятної  в канонах медитативного Сходу. Тим не менше, це не означає, що медитація є неможливою для західної людини. Просто потрібний тест-метод, який дасть раціональній людині можливість зрозуміти, вона на вірному медитативному шляху або зіштовхнута з нього. Щоб це відбулося, тести повинні бути такими, щоб сама східна динамічна медитація могла бути підтверджена ними (тестами) або спростована ними (тестами), тести повинні бути зрозумілими як західному раціональному типу мислення, так і східному ірраціональному типу мислення.

     Тоді такий тест-метод стає авторитетним, у силу своєї виразності і зрозумілості, і стане перешкодою для творчо-«медитативного» шарлатанства, як східного, так і західного.

     Так трапилося, що в той момент, коли в Європу спрямувався східний ірраціоналізм, медитація і т.д., на східний ринок спрямувався західний раціоналізм, прагматизм, наука і демократія. Стаття присвячена тестам і тонким тілам (вітальне, астральне, фізичне) у категоріях, прийнятих у західному менталітеті і доступних сучасному східному менталітету (гравітація, еволюція, медитація і т.д.). Запропонований метод тестів ХОРА перебуває на межі часів, сучасний, об'єктивний, доказовий і досяжний розумінню обох психотипів.

      Метод, де енергія спокою є головною складовою і при цьому застосовна в будь-якій активній діяльності в сучасному суспільстві, а тому відповідає запиту життя, побуту і культурної традиції Заходу і Сходу, – такий метод є умова для народження і розвитку нового психотипу.

Майстер ХОРА про історію становлення  ХОРА (робоча версія)

Витяги з робочої версії Повний текст робочої версії з додатковим відеоматеріалом "Внутрішні практики: м’який стиль, жорсткий стиль".

 

Відвідайте ГОЛОВНИЙ РЕСУРС ХОРА® Рівні занурення Майстер ХОРА Дихання.Гравітація Майстер ХОРА про еволюцію

ОЗДОРОВЧА програма ЖІНОЧА програма ЕКСТРЕМАЛЬНА програма ХОРА-ТРЕК ОСОБИСТА програма від Майстра ХОРА

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ Вступ Зустрічі з Майстром ХОРА Про книги Важливе Необхідне Коментарі

 
 
© Атаян О.В. 1999-2010. Всі права захищені. При цитуванні посилання на автора обов'язкове .