PDF Печать E-mail

horadzen_ tigr

Коротка анотація книги Майстри ХОРА

«Дзенські казки від Майстра ХОРА»

argaiv1907

 

 

 

 

 

Книга "Дзенські казки від Майстра ХОРА" розрахована на широке коло читачів. У книзі зібрано більше ста відповідей сучасного дзенского майстра на дуже різні питання лікарів і музикантів, бізнесменів і менеджерів, учених і вчителів, домогосподарок і студентів з різних країн світу.

Стиль відповідей Майстра ХОРА на запитання - східний, захоплюючий, і в той же час сама сутність цих відповідей по-європейські прагматична. В "Казках" відібрані відповіді "прості" і "життєві". Для вашої зручності вони об'єднані в чотири умовні розділи: "Про Шлях", "Про Життя", "Про Родину", "Про Справу".

Координатор проекту
Марко Гордієнко

(додаткова анотація)

Усі народи з найдавніших часів ставилися до книги як до безперечної цінності. Тобто книга була вратами в сховище знання і супроводжувала людину з покоління в покоління, оберігалася всіма поколіннями і передавалася в спадщину. В наше технологічне століття ми загубили психічну енергію переданого в спадщину живого часу, і дружба з книгою-знанням закінчилася. Інформація підмінила собою знання, і на зміну людині, що міркує прийшла "людина-калькулятор".

Книга "Дзенські казки від Майстра ХОРА" залучить вас до містичного сховища знань, поверне психо-просторове позачасове міркування. Книга дає відповіді, підказує безпрограшні рішення, містить в собі нескінченний позитивний заряд. Книга входить із читачем у живі дружні стосунки. Відкрийте книгу, і ви вступите з нею в контакт. І до вас повернеться впізнавання: "Ось це - моя, особисто моя книга, саме та, що я тримаю в руках, переглядаю."...


(Про автора і як анонс-доповнення)

Найближчим часом буде видана об'ємна книга у двох частинах "ХОРА. Нова психофілософія". Автор книги - сучасний Дзенський Майстер-Містик (психоэволюціоніст, психофілософ, психоаналітик... багата сучасна мова, але слів не вистачає - користуємося тим, що є).

Книга буде цікава як професіоналам в області філософії, психоаналітики, наукової аналітики, так і звичайній людині, спрямованій на розкриття свого потенціалу і його подальший розвиток (фізичний, психічний, інтелектуальний).


Як читати книгу, щоб відчути живе спілкування з Майстром

(рекомендація від учнів)

Майстер відповідає відразу, миттєво на тематично несумісні питання, і щоб читачеві ввійти в живий контакт із книгою, ми рекомендуємо НЕ читати її один по одному, посторінково. Цю книгу необхідно читати в процесі міркування. У вас ідуть якісь думки - відкрийте і читайте. Або ви просто проведіть пальцем по змісту - куди потягнуло, те і читайте. А ось так з першої сторінки узяв і прочитав - просто викиньте цей стереотип з голови, це не той випадок.

Тоді книга буде працювати, тоді вона стане для Вас живою - товаришем, приятелем, другом.

Учні Майстра:
Марко Гордієнко й Павло Безсмертний

Вступ, який необхідно прочитати

Міф про Книгу Часу, Книзі Відповідей, Книзі Доль знайомий усім народам.

Суть міфу: там, де немає часу, там і існує Безсмертний Майстер Часу. Перед ним - Книга Часу, яку він іноді перегортає. Він - той, кому ця Книга відкривається, і він той, хто може читати цю Книгу. І Книга Часу дає відповідь, як Книга Доль. Відкриваючи її, він святим перстом указує крапку відліку. Цей час тут і зараз. Трохи вище - це минуле, трохи нижче - це майбутнє, сучасною мовою - причинно-наслідковий зв'язок.

"Дзенські казки" - це свого роду диво, тиражоване в нескінченності. Тут не святий папір, друкували її не святі люди, і написана вона не безсмертною мовою анголів. Та й руки, які будуть її відкривати, також не святі, не янгольські. Але Вам пропонується повірити в себе. І якщо у Вас є чесне запитання, а в ньому є емоційний присмак, перевірте себе - відкрийте будь-яку сторінку. Спрямуйте палець у будь-який рядок, і там, куди палець вкаже, - це тут і зараз. Вище за текстом підвалина - минуле, а нижче за текстом наслідок - майбутнє. Можете перевірити хоч 1000 раз на будь-якому поколінні. Головне - питання чесно поставити. І якщо Ви не отримаєте стовідсоткову відповідь, скажіть "ні, це не дзен, це не диво"…

Майстер ХОРА

 

Що таке диво, у нас знають всі. Але як диво пояснити, ніхто не знає. Тому що диво - на те і диво. Але диво-то ми знаємо… З дзеном - така ж ситуація. Зараз усюди практикують медитацію, тобто дзен, і створюється ілюзія, що всі це знають. На запитання "поясніть, що ж це таке" доладно відповіді немає - ні на Сході, ні на Заході. Тобто ми не можемо пояснити наше диво, а дзен, як не вируй, це тренируєме диво. І тому для нашої ментальності дзен трансформувався в дивовижне фентези.

Що таке майстер, ми теж начебто знаємо. Але слово "master" перекладається як пан. Якщо це майстер-горшечник, то він пан серед горшечників. Якщо кажуть, що це майстер-кравець або швець, то він пан серед кравців або швеців. Якщо ж кажуть "дзенський майстер", виходить, він пан серед тих, хто практикує дзен. Зверніть увагу: практикує, тобто тренує, диво. По-східному: втілює Задум-Шлях, стає активним учасником Задуму - Шляху. Зі слів Майстра: якщо тлумачити міф про Майстра Часу в поняттях дзену - це означає самому втілити собою нескінченість, позачасовість.

Говорять, що казки - це мудрість народу. Казки як сни: начебто, обійшовши все, що можна обійти, якимось чарівним чином, як у ві сні, втілити те, що неможливо втілити. І те, що неможливо втілити, носить казковий, розмовний характер. Таким чином починається програмування колективного несвідомого на те, щоб маси втілили те, що неможливо зробити поодинці.

Якщо не можеш втілити власний задум, тоді потрібно підключити до цього всіх. Приклад: дурневі бажається бути розумним, слабакові бажається бути сильним, боягузливому бажається бути сміливим. А ледареві чомусь завжди хочеться бути царем. Щоб таке втілити дурневі, слабакові, ледареві однаково треба підключати інших - чим більше, тем краще. Так втілюється в казках мрія творчого ледаря, ідіоту. І всі надихаються, тому що створюється ілюзія, що "ось, якщо вже дурень досяг, то я-то вже весь розумний такий, та ладний такий - тим більше досягну". Але ні, не вийде, щасливим дурнем не кожному дано народитися.

Із дзеном - як у казці з дурнем - така ж ситуація. Ми в нього масово втягнулися, і дзен у сучасному західному варіанті став чимось накшталт сучасних казок - якесь містифікаційне фентезі. Не шлях реальності, а вже сучасний варіант "народної мудрості". Так сказання-казки в сучасних умовах стали міськими.

Книжкові полиці і сучасні фільми - у загальному-то, це відповідь на запит. Підсумком: що казки, що дзен - для нас це фактично те саме. Не то щасливий дурень, не то "я що, гірше? Я ж крутіше, я ж краще…".

І тому Книга Майстра має назву "Дзенські казки".

Перевірте самі й переконаєтеся, що перед Вами - диво, причому, тиражоване диво.

Тиражоване диво - це свого роду тиражований у нескінченності часу і поколінь, нескінченний дзенський двобій. Книга Відповідей Майстра - як самурайський меч у його руках. Дзенський Майстер, як і Безсмертний Майстер Часу, не програє і назавжди приречений на виграш. Перевірте - відкрийте книгу. Умова двобою: твоє питання має бути чесним.

У зневіру від книги, гарантовано, ніхто не потрапляє: вона уся створена в позитиві, це книга-вихід з різного роду безвиходів. Двобій із дзенським Майстром - це гарантований програш, АЛЕ: якщо ви чесні, те це також і гарантований виграш.

Такий програш дзенському Майстру - це свого роду тренінг. А точніше, це і є дзенський тренінг. Так Ви привчитеся, програючи, вигравати позитив. У Вас з'явиться шанс співробітничати з часом і стати активним учасником творіння свого позитивного майбутнього.

Учні Майстра ХОРА: 
 

Марко Гордієнко, координатор проекту,

Павло Безсмертний, Галіна Інаєва, Бодхі Таліб, редактори книги


Більш докладна інформація: http://horadzen.ru/soderzhanie/

 
 

Відвідайте ГОЛОВНИЙ РЕСУРС ХОРА® Рівні занурення Майстер ХОРА Дихання.Гравітація Майстер ХОРА про еволюцію

ОЗДОРОВЧА програма ЖІНОЧА програма ЕКСТРЕМАЛЬНА програма ХОРА-ТРЕК ОСОБИСТА програма від Майстра ХОРА

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ Вступ Зустрічі з Майстром ХОРА Про книги Важливе Необхідне Коментарі

 
 
© Атаян О.В. 1999-2010. Всі права захищені. При цитуванні посилання на автора обов'язкове .