PDF Печать E-mail

 

argaiv1419

Вперше розповідається про традицію ХОРА та сучасну історію ТРЕКа

 

Спонукальна точка розкриття танцю ХОРА (ХОРА-ТРЕК) назовні є історія, пов'язана з одним із друзів сина Майстра. Друг сина почав приймати наркотики. Майстер знав його ще дитиною, він і тепер часто буває у Майстра вдома, та він дуже подобається Майстру, діти росли разом, їли разом, коли під дощ потрапляли, обмінювалися сухою одежею, та з обох сторін стояли матері. Несуттєво, в кого вони були вдома, вони завжди були під материнським захистом, під материнським піклуванням.

Час минає, діти дорослішають, стають більш самостійними, з ними все більше та більше необхідно рахуватися, та постійні збої в суспільстві, постійні збої в соціумі, а не в родині, наших дітей починают нівечіти. Не в родині їх нівечать, діти хороші. Просто вони дорослішають, і роль батьків на себя беруть суспільство та соціум.

Про наркотики.

У людей, що використовують наркозасоби, нервова система знаходиться в глубокому шоковому струсі, хоча людина начебно відпочиває. «Я» відпочиває, а вся нервова система знаходится в шоковому струсі. Розум відокремлюється від тіла, тіло відокремлюється від розуму, немає стримуючих моральних, етичних та інших оков, і з'являється псевдосвобода.

Енергетичні канали в людині гранично пов'язані з життям Землі, Життя на Землі порівнюється з дитиною в утробі матері.

В основі життя на Землі – вода, вона є головним носієм енергії та головним елементом синтезу енергії. Тобто видимі та невидимі канали спираються на закони життя Землі, та один з невидимих і важливих з них – це гравітація, що об'єднує всю систему життя на Землі в одне біоелектромагнитне гравітаційне ціле.

Слова всі зрозумілі, молодь у нас освідчена. І це коротка формула опису цілісності життя на Землі, де всі елементи, всі стихії необхідні одна для одної – повітря, земля, дерево, кисень. Це нескладне, коротке, зрозуміле пояснення про біоелектромагнетизм, гравітацію та про воду, що і є людина.

Ще два слова про воду. Навколо магнитного стрижня людини, як у Землі, вибудовується, організується, гармонізується вода з солями та мінералами. Система життя та її повторюваність одна й та ж сама. В центрі Солнце – це серце, та в ряд, як по хребту, вибудовані планети. Коли людина переходить із пильнування в сон, поле людини починає рухатися в просторі – так само гармонічно, як планети навколо Солнця.

Життя виглядає по-різному, але сутність одна. Наркотики впливають на всі ці оком видимі, відчутні, та оком невидимі та слабовідчутні энергії. Електробіомагнетизм, гравітація – ви їх оком не бачите та не відчуваєте, але те, що вода є життя, ви всі знаєте.

Продовжу тему про наркотики. Після прийняття наркотиків ритм серця змінюється, дихання змінюється, температура змінюється, вода починає в організмі вигорати. Мозок знаходиться в темному трансі, з'являється нестача енергії для трансу, внутрішня вода вигорає, та мозок починає втягувати в себе воду з прямої кішки. Що це за рідина, пояснювати не треба – в ній відходи організму та продукти його життєдіяльності. Таким чином, мозок починає підхарчовувати себе цими відходами.

Всі наркомани знають, що таке сушняк – вода з кишки втягується в канали, а з каналів в мозок. Всі наркомани знають, що потім з'являються проблеми з випорожненням, причина – брудна вода, її енергія по хребту мчить прямо в мозок. Внутрі людини сонячна система та її гармонія починають руйнуватися, з'являється еволюційна глухота, сліпота з усіма витікаючими наслідками.

Щоб мозок у наркомана міг продовжувати жити, носій энергії, вода, по хребту снизу спрямовується наверх. В принципі, в мозок спрямовуються стічні води з прямої кишки. Питання: яка нормальна людина хотіла б жити серед відходів? У наркомана саме це і відбувається – він не просто живе серед відходів, він годує свій організм відходами.

Що таке сушняк – знають усі наркомани, те, що з'являються проблеми з випорожненням, також знають усі наркомани, а що відбувається насправді в електромагнітній гравітаційній сутності людини, поки не знає жоден лікар і жоден сучасний вчений. Питання навіть таким чином не ставилося. На сьогодняшній день ми, дорослі, про це нічого грунтовно не знаємо, і та молодь, котра входить до суспільства, в соціум повинна це почути. Наркоманія – це не серед відходів жити, це гірше, це відходами життєдіяльності організма свій мозок годувати.

Принцип еволюційного транс-медитативного танцю ХОРА (ХОРА-ТРЕК) побудований на можливості пробудити нервову систему, дати можливість всьому тілу в трансі дзвеніти. В двох словах: гранично активізувати життєздатність. Транс дає можливість людині стати гранично пластичним, м'яким і одночасно сильним. Як новонароджена дитина, котра стоїть на долоні матері, дитина активізована в цей момент і знаходиться в гранично життєвій силі. В результаті ХОРА-ТРЕК дає можливість наповнитися там, де життя зникає, повернути звідти, де життя вичерпується.

Світлий, життєвий, еволюційний транс, в котрому немає втоми, – в цьому відмінність трансу ХОРА від усіх тепер існуючих трансів. Це світлий транс, це танок життя проти темних, висмоктуючих життя трансів, включаючи і наркотранс.

Якщо ви втомлюєтесь, ви не в трансі ХОРА, якщо ви втомлюєтесь, ви не в треці ХОРА. На любительському рівні можливо повторювати танок ХОРА та отримувати від цього велике задоволення, але, щоб він став трансом, потрібен  трансуючий лідер. Для молоді нормально, коли з'являється лідер, і вона вся спрямовується від драйва. Транс драйв ХОРА – це той драйв, в котрому ніколи не втомлюєшся. В цьому особливий вид психічного, духовного життя людини.

ХОРА-ТРЕК в першу чергу спрямований в молодіжне середовище. Ми спілкувалися з Майстром на цю тему. Перш ніж з'явився трек, він кілька місяців практично кожен день багаторазово на дню згадував, що суспільство та соціум не захистили друга його сина, не батьки, а суспільство та соціум. А тенденція такова, що ніби то хочуть вилікувати суспільство від такої хвороби, якщо молодь приймає наркотики, батьки в цьому не винні.

ХОРА-ТРЕК в першу чергу спрямований на молодіжне середовище, на молодих людей, готових проявити самостійне зусилля, особисту участь в свідомій видовій еволюції. В ХОРА-ТРЕК ти не один, ти в колективі однодумців, і будь-хто в цьому треці може становитися лідером - тренінг треку так побудований. Практика так побудована, транс-лідер виявляє лідерів, і будь-хто може стати на короткий проміжок часу транс-лідером, в подальших тренінгах ведучі транс-лідери будуть навчатися виділенню цієї якості. Ми поки в самому початку такого типу тренінгу, таких тренінгів ніколи не існувало.

Сьогодні в цьому залі присутні всього чотири людини, котрі були на тренінгу у Майстра. Увага: тренінг тривав усього три дні по одній годині на день, практиканти ХОРА знають, что поряд с Майстром все відбувається достатньо швидко. І так було завжди.

ХОРА-ТРЕК-1 побудований на еволюційно-інстинктивному рефлексі опори, лікарі називають його рефлексом опори новонародженого.

Цей принцип знають всі матері світу, але ніхто не знає, що в ньому сховано. Там первинна опора, у самого джерела, там первинна внутрішня сила у самого джерела, там первинна концентрація уваги у самого джерела, там первинна єдність еволюційного розуму та еволюційного тіла у самого джерела. Далі починається передача навички людського виду, в яке середовище потрапить, в якому середовищі дитина вирастає, серед вовків, мавп, людей, ті навички вона і отримає.

В традиціях ХОРА передача транса у самого джерела життя, від батька до немовля-сина, і так було завжди. А от традиція транс-трека це нова традиція від Майстра ХОРА, свідоме оволодіння транс-еволюційним треком, свідоме освоєння транс-простору, і воно відбувається не на шкоду ані розуму, ані тілу, ані родині, ані друзям, ані суспільству, ані соціуму.

Особистий транс-простір знаходиться в трансцендентальному просторі цього світу, де все живе та неживе знаходяться в єдином танці життя. Трек – це можливість освоєння особистого простору. Коли це відбувається в колективі це інша навичка, де єдність розуму та тіла знаходяться в світлому трансі. Розум чистий, як у дитини, і все бачить, бо той, хто бачить, вже дорослий та його «Я» виділено, в треці він собі не може завадити, відбувається ініціація, транс-передача навичок, транс розвиток, там, де зароджується первинний розум.

В підсумку, разом з опірністю виникає первинна, гранична транс-увага, гранична концентрація без втрати сил, де еволюційна єдність розуму та еволюційна єдність тіла об'єднуються в одне ціле на Землі.

Рефлекс опірності новонародженого, завдяки ньому лікарі визначають, дитина неврологічно здорова чи ні, перевіряють всю систему життєзабезпечення – дитина готова до повноцінного життя чи ні, та ми розуміємо, що, якщо рефлекса опори немає або він знижений, то у дитини точно будуть серйозні, дуже серйозні проблеми з розумовою та фізичною діяльністю. Якщо ви не стоїте в опорі, ви не здатні еволюційно концентрувати увагу, а в еволюції все, що не може стоять на ногах, зникає – така жорстока еволюційна правда.

В еволюційній правді розум і тіло розвиваються одночасно, не окремо. А то знаєте, як буває – голову відправили до школи, тіло відправили в гімнастичний зал, і вирішили, що все добре, але це не так. Гімнастика для розуму та гімнастика для тіла об'єднуються одним поняттям – еволюційним трансом. А в нашій культурі, в нашій традиції такі словосполучення мізком не сприймаються, психіка блокована. Еволюційна транс-гімнастика необхідна для еволюції людського виду, людина не остаточний продукт, не потрібно його позбавляти шансу, необхідно повернути людині його амбіції самостійного розвитку. Був час, коли людина боялася вогню. Сьогодні людина боїться еволюційного розвитку ще більше, ніж вогню. Той вогонь, котрий обігріває людину, вогонь, котрий цивілізував людину, з нього ж створені жахи для психіки людини та перенесли цей жах на еволюцію. Людина – не остаточний продукт, попереду у нього ще дуже багато світла.

Разом, якщо ви не стоїте в опорі, якщо ви не здатні правильно концентрувати увагу, ви еволюційно нежиттєздатні – еволюційно, а не медикаментозно та не лікарськи. Дитина, нарожена від наркомана, в опорі не стоїть, його власні батьки списали. Медикаментозно, лікарськи в будь-яку-то норму привести таку дитину можливо, якщо дуже сильно постаратися, але еволюційно, генетично він вже списаний – такова жорстока генетична правда. А від цього вогню ніхто не жахається.

Пряморухаючий і не стоячий, втративший інстинкт-рефлекс опори – от, що таке сучасна людина. Там, де опірності немає, там, значить і еволюційної концентрації уваги немає, і там не може бути розвитку еволюційного життя, там буде в підсумку лише подібність життя, життя з природньої переходить в стадію штучну, та, як водиться, подібність хитрується, вигадуючи під себе і мораль, і моральність вже до свого образу та до своєї подібності.

Ви, молоді розумні люди, та здогадуєтесь, що саме це відбувається вже зараз – пристосування життя під свій образ, під свою подібність. Діти-наркомани – батьки не винуваті. Нормальні батьки зі своїми дітьми рахуються, нормальні батьки в замкову щілину не заглядають, крізь щілину не підглядають, чим займаються їх дорослішаючі діти. Нормальні батьки це не наглядачі, вони не обмежують свободу дитини, вони з дитини не роблять слухняного раба. В сучасному світі дорослішання відбувається дуже рано, а у дорослих прийнятно рахуватися один з одним і поважати особистий простір. 

ХОРА-ТРЕК-2 заснований на ефекті вколисування дитини. Всі дорослі знають цю несвідому тягу до гойдання – діти люблять, коли їх гойдають, крутять, обертають і т.і. В цей момент дитина знаходиться в зоні переходу: з координат цього світу дитина переходить в координати іншого, з которого вона прийшла. При вколисуванні відбувається плавний, м'який перехід між сном і яв'ю.

Всі матері знають, що в момент перетину дитина зором чіпляється за цей світ, і це так добре видно. Таким чином, створюється трек між гравітаційними координатами в цьому світі та гравітаційними координатами в соносвіті, або тонкому світі, а зір чіпляється за цей світ, таким чином, з'являється слід – тунель, по котрому дитина, відтворюючись, прийшла в цей світ.

ХОРА-ТРЕК-2 заснований на такому правдивому інстинктивному природньому ефекті. Координати тіла змінюються, а поглядом ти знаходишся в цьому світі – це вияв любові до цього світу. Ангел, дитина прийшла в цей світ, вона прийшла, зачарована цим світом.

Це місце є ключовим для будь-якої містичної системи, будь-якої транс–системи медитативного відходу або приходу в цей світ. Така природність опису пояснює будь-яку коли-небудь існувавшу на Землі йогічну або містичну систему без будь-якої схоластики, фентезі та невиразності.

Координатам світу, в котрому знаходиться дитина, і координатам світу, з котрого дитина прийшла, відповідають два види зору, близьких одне одному – звичайний погляд і перевернутий погляд. ХОРА-ТРЕК-2 – це синтез двох таких зорів, і ви в транс-танці рухаєтесь із світу в світ. Вся сонячна система танцює, вся галактика наша танцює, та все це супроводжується звуком.

Коли дитина народжується, зір його перевернутий, медицина підтверджує цей факт – якийсь час після народження зір немовля перевернутий. Невелике уточнення: зір дитини рухається гвинтообразно, зір перевернутий гвинтообразно, цей гвинт рухається, як стрілки часів на циферблаті, тількі не в площині, а в об'ємі.

Немовля всього світу дуже любять, коли їх вколисують, колисування сприяє з'єднанню двох зорів, перехід відбувається м'який, щадний, рух у світі перевернутого зору дітей не шокує. Такі очі бачать світ трохи в іншому об'ємі, такий погляд можно порівняти з 3D.

Коли ви засинаєте, ваш зір перевертається, але для дорослої людини – це відхід до сну, центр гравітації починає змінюватися, та ваше біомагнітне тіло лежить декілька в іншій площині від фізичного. Ці пояснення не складні та, гадаю, зрозумілі сучасній людині.

На тренінгу, всього за три години (по одній годині на протязі трьох днів) Майстер показав нам два треки – один швидкий, ХОРА-ТРЕК-1 – ініціація Майстра методом внутрішньої традиції, інший повільний, ХОРА-ТРЕК-2 – також ініційований, але вже самим Майстром, за методом внутрішньої традиції.

На початку 90-х рр. була зачинена тема динамічної медитативної боротьби, тобто фактично Майстер за останні 20 років в залі був кілька разів, і це в самому початку. Зрідка працював з людьми і тим самим заробляв собі на життя.

На що необхідно звернути увагу: Майстер довго сам не займався динамікою, не тренувався і раптом різко, миттєво та сходу… Ми самі потім лише зрозуміли, що це і є доказом, що Майстром доводиться еволюційний трек життя. Я не гадаю, що ви зустрічали людей, котрі років 20 не займаються жодними динамічними тренінгами та потім різко, сходу…

Напроти Майстра, тепер йому 57 років, стояли молоді спортивні люди, і Майстер їх повів без силових втрат по нелегкому треку, де людина повинна була б впасти від виснаження. На перевірку людини в швидкому треці йшло півтори години: такий своєрідний кастинг – можуть стояти на ногах чи ні, здатні захищатися від виснаження чи ні, здатні не втрачати сили чи ні. Після чого було прийнято рішення – випускати обидва трека зовні.

Підсумком, найбільш головне правило від Майстра – якщо приходить втома, значить ви не в трансі, значить ви не в треці, значить ви в зоні виснаження. 99% успіху в русі по треку – це лідер.

Скільки часу танец  триває – час, два, п'ять, день, два, п'ять – не має значення, якщо раптом ви починаєте втомлюватися, значить, ви виходите з треку, значить, треба зупинитися. Правило дуже просте. Але якщо драйв не зникає, ви в треці та можете увійти та вийти самостійно – на відміну від наркотичного трансу.

Світлий транс відрізняється від темного тим, що життя в ньому не згасає, а лише накопичується, та ви самі знаєте, коли необхідно зупинятися. А в темному трансі, під наркотиками, неможливо зупинитися, необхідно чекати кінця хімічної реакції, чим ця реакція закінчується, всім відомо – залежністю і т.д...

Сьогодні будь-який молодіжний суперавторитет, як би він не пропагував наркотик, погодьтесь, він не вільний від нього, він залежить від наркотику, і вся його творчість така ж залежна від наркотику. Що в таких випадках пропагується. Начебто він, вони і т.д. експериментують, тому що начебто він як би особистість творча, та виходить, що як би вільна. Він обманює всіх, щоб переконати в зворотньому себе, він – людина наркозалежна та пропагує, проповідує не свободу, а рабство. Коли діти починають приймати наркотики, їх в це ініціює суспільство, соціум, ВІН дозволяє всьому цьому бути, він дозволяє таким словечкам «експериментуємо» пропагувати та насаджувати в психіку молоді псевдосвободу – це темний наркотичний транс.

Перший швидкий трек (ХОРА-ТРЕК-1) – це те, що передав Майстру його батько. Навчання Майстра проходило під визначений транс-ритм. Його батько грав на дудуці, як з'єднувати транс-звук і транс-ритм – він знав і вмів це робити, ритмом і звуками батько піднімав дитину, котра ще не ходила. Транс-пам'ять, трек в будь-якій людині закладений спочатку, в самому початку путі, знаходиться в очікуванні та чекає свого пробудження. Майстер транс-ритм також вкладав у свою дитину – в самому початку життя. Робив це по-іншому, але сутність та сама.

Перший трек швидкий, другий трек повільний, ХОРА-ТРЕК-2 – це те, що Майстер вклав в свою дитину.

На що треба звернути увагу. Обидва трека існують, і вони підтверджені віком Майстра та віком його сину.

Два треки об'єдналися в одне, і це ви побачите, це на 50% базовий тренінг, його повинен вести професійний ведучий, котрий ініціюється Майстром і котрий буде здібен транслювати транс-еволюційний ритм. Але також може бути і любительський підхід – подивився і танцуєш, танцюєш, тому що цей танок – суцільний драйв, драйв, ДРАЙВ.

Танок розрахований на всіх, хто виснажений, проти будь-якого виду виснаження – не тільки нарковиснаження, але й проти виснаження вікового, стресового, емоційного, творчого і т.д.

ХОРА-ТРЕК спирається на еволюцію, ХОРА-ТРЕК – це трек еволюції. 

Вересень 2011                                                                                   Мастер ХОРА

ДИВИТИСЯ ФОТОЗВІТ З ПРЕЗЕНТАЦІЇ 26.09.11

 

 

Відвідайте ГОЛОВНИЙ РЕСУРС ХОРА® Рівні занурення Майстер ХОРА Дихання.Гравітація Майстер ХОРА про еволюцію

ОЗДОРОВЧА програма ЖІНОЧА програма ЕКСТРЕМАЛЬНА програма ХОРА-ТРЕК ОСОБИСТА програма від Майстра ХОРА

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ Вступ Зустрічі з Майстром ХОРА Про книги Важливе Необхідне Коментарі

 
 
© Атаян О.В. 1999-2010. Всі права захищені. При цитуванні посилання на автора обов'язкове .